Bendlova 9 , Ostrava, 709 00

Vyklízení bytů a likvidace pozůstalosti

Proč si vybrat nás?

25 let zkušeností

Spolupracujeme s městem

Nepotřebné zlikvidujeme

Důležité informace

Kam za vámi dojedeme?

Likvidace pozůstalostí provádíme v Ostravě a okolí do 50km. V případě zajímavých nabídek je možné se domluvit i na delších vzdálenostech.

Za jak dlouho jsme u vás?

Domluvení termínu a organizace likvidací trvá zpravidla tři až pět dní. Následnou likvidaci zvládneme během jednoho až dvou dní.

Co vše vyklidíme a zlikvidujeme?

Prakticky vše od garáže až po Karlštejn. Jenom nám to musíte dopředu říct, ať víme jestli dodávkou nebo rovnou objednat kamion.

Druhy vyklízení bytů a likvidací

Pouze výkup

Přijedeme za Vámi jen pro vybrané kousky. Dostanete zaplaceno za to, co si odvezeme. O zbytek likvidace se musíte postarat sami.

Kompletní vyklízení

Nejčastější varianta likvidace. Vše co se v bytě nachází odvezeme a použijeme pro pozdější prodej nebo renovaci. Zdarma, případně s doplatkem - viz níže.

Důležitá informace: Pokud během likvidace zdarma zjistíme, že se u Vás nachází opravdu cenné kousky, které si zaslouží odměnu, zaplatíme Vám za ně. Pokud ale nic z vybavení bytu nelze použít pro následný prodej, může se stát, že budete muset doplatit za odvoz.

Kontaktujte nás pro termín likvidace

Objednejte si termín likvidace ještě dnes. Stačí vyplnit formulář, sdělit co nejvíce detailů, přiložit fotografie a my se s Vámi domluvíme na detailech.

Často kladené otázky

Ano, pokud věci, které již nepotřebujete můžeme použít k dalšímu prodeji. Pokud však jejich hodnota nepostačuje k pokrytí nákladů, pak se předem domluvíme na ceně likvidace.

Pokud je potřeba zlikvidovat jakýkoli nábytek v rámci likvidace, pak ano. Pokud však potřebujete pouze vyhodit starý a neprodejný nábytek, pak bohužel tuto službu neposkytujeme.

Nejen nábytek, ale cokoli chcete prodat, musíme vidět, pak můžeme nabídnout cenu. Bohužel ne vždy věci, které jsou pro vás hezké, jsou prodejné. Proto je důležité poslat nám o likvidaci, či vyklízení co nejvíce fotografií a informací.